vrata2020

Záruky a garancie České brány vyrábame na mieru už viac ako 25 rokov

100% kontrola
nad výrobou

Vďaka vlastnej výrobe zaručujeme vždy dostupné náhradné diely a rýchly servis.

Záruky a garancie České brány vyrábame na mieru už viac ako 25 rokov

 

Pokiaľ nie je uvedené inak, platí záruka vždy od dátumu podpisu zmluvy. Pri predĺžených zárukách garantujeme dodanie nového dielu (materiálu) alebo jeho opravu zadarmo. Prípadná inštalácia a demontáž nie je predmetom predĺžených záruk.

Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Garážové brány

Všetky garážové brány vznikajú pod rukami našich zamestnancov v Bořeticiach. Nedovážame čínske výrobky, radšej odoberáme kvalitné súčiastky od našich partnerov z krajín Európskej únie.

 • Záruka 10 rokov
  Na panely garážových brán Home, Delta, Praktik a Excellent dávame svojim zákazníkom automaticky 10-ročnú záruku. Sami ich vyrábame, takže si strážime kvalitu. Záruka sa vzťahuje na tvar, pevnosť aj funkciu panelu
 • Predĺžená záruka 10 rokov
  Túto záruku poskytujeme na kovanie a nepohyblivé časti brán Home, Delta, Praktik a Excellent, ktoré sa neopotrebujú prevádzkou. Záruka sa tak nevzťahuje na lanká, kolieska a pružiny. Podmienkou poskytnutia záruky je každoročná servisná prehliadka po dobu trvania záručnej doby. Pri týchto prehliadkach doprajeme vašim bránam potrebnú starostlivosť a výrazne tak predĺžime ich životnosť.
 • Záruka 5 rokov na pohony Marantec a Somfy
  Vyrábame garážové brány najvyššej kvality a rovnakú vlastnosť sme hľadali aj u dodávateľov pohonných jednotiek. Našli sme ju vo firmách Marantec a Somfy a tak s istotou dávame na ich výrobky pre privátny sektor záruku 5 rokov (5 rokov a 3 mesiace od dátumu výroby pohonu).
 • Záruka rýchleho servisu
  Zaručujeme 100% náhradných dielov skladom k dispozícii do niekoľkých dní po celom Česku aj Slovensku.

Majiteľom sekčných brán Excellent v prípade havárie a podobných nepríjemných situácií garantujeme servisný zásah do 24 pracovných hodín.

Zaujímajú vás podrobnosti? Ozvite sa nám.

Predokenné rolety

 

 V cene predokenných roliet je profesionálne zameranie okenných otvorov a následná odborná montáž. Môžeme vám tak garantovať 100% kvalitu.

 • Záruka 5 rokov na roletové systémy
  Predokenné rolety vyrábame z prvotriednych materiálov, preto poskytujeme 5-ročnú záruku na nosné nepohyblivé časti roliet (vodítka, boxy, spodné lišty, revízne klapky), ktoré nepodliehajú opotrebovaniu prevádzkou. Záruka sa vzťahuje na farbu a tvarovú stálosť použitých materiálov a platí aj pre lamelu Al41R.
 • Záruka 5 rokov na elektropohony Somfy
  Kvalitu sme hľadali taktiež u dodávateľov elektropohonov. Našli sme ju u francúzskej spoločnosti Somfy, ktorá nám udelila známku Somfy Expert. Tá nás oprávňuje k poskytnutiu 5-ročnej záruky na rúrkové pohony roliet a rolovacích brán.
 • Záruka 5 rokov na pohony Selve a Marantec
  Rovnakú výhodu sme získali tiež u nemeckých výrobcov Selve a Marantec. Päťročná záruka sa teda vzťahuje aj na pohonné jednotky týchto značiek.

Naši technickí poradcovia vám radi odpovedia na akúkoľvek otázku. Kontaktujte ich.

Vonkajšie žalúzie

Najobľúbenejší spôsob vonkajšieho zatienenia si zaslúži nadštandardné záruky. Vďaka 100% kontrole nad výrobou vám ich môžeme so pokojným svedomím poskytnúť.

Záruka 5 rokov
Na nosné nepohyblivé časti žalúzií, ktoré nepodliehajú opotrebeniu (horný nosič, držiak horného nosiča a krycieho plechu, konzola vodiacej lišty a vodiace lišty), vám automaticky poskytujeme päťročnú záruku.

 • Záruka 5 rokov
  Zvláštnu záruku poskytujeme na povrchovú úpravu u lamiel C80, S93, Z93, krycích plechov, vodiacich líšt a všetkých lakovaných komponentov. Záruka sa nevzťahuje na zmenu farby častí, alebo vyblednutie. Nezáleží pritom, či zmeny spôsobilo slnko, kondenzácie, kyslý dážď, alebo akýkoľvek iný vplyv počasia.

Máte akúkoľvek otázku? Radi vám ju zodpovieme na telefóne alebo prostredníctvom e-mailu.

Vchodové dvere

 

Hliníkové dvere sa vyznačujú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Garantujeme, že budú vyzerať ako nové ešte dlho po skončení záruky.

 • Záruka 5 rokov
  Sme si istí kvalitou hliníkových dverných profilov, preto na ne poskytujeme 5-ročnú záruku.
 • Záruka 2 roky
  Dvojročnú záruku vám dáme automaticky na kovania a dverné výplne.

Viac informácií vám radi podáme na našej infolinke.