Ovládajte svoj dom inteligentne

Lomax je jednotka na trhu, ktorá Vám prináša špičkovú kvalitu a dizajn.


Neustále sa snažíme o to, aby ste sa vo svojom dome cítili bezpečne a pohodlne. Jednoducho ako doma!

 

Preto prichádza nový systém Connexoon. Ovládajte s ním vonkajšie žalúzie a rolety tak ľahko, ako nikdy predtým. Stačí Vám jediné - mať inteligentný telefón!
Môžete mať tak svoj dom vždy na dosah ruky! Ovládajte Váš domov inteligentne, jednoducho a ... odkiaľ chcete!

 

 chytry-dum.sk

Pri zakúpení vonkajších roliet alebo vonkajších žalúzií v počte 5 a viac kusov s motorom Somfy iO (Somfy Oximo iO / Somfy RS 100 iO / Somfy RS 100 iO Hybrid) získavate Somfy Connexoon® Window (jedna aplikácia) ZADARMO.
(V prípade, že zákazník objedná komplexnejší systém SOMFY Tahoma, bude mu cena za Connexoon z objednávky odpočítaná.)

somfy ovladanichatre
- Connexoon® vám umožní centrálne ovládať a programovať predokenné rolety a žalúzie v prostredí Vášho domova, a to vďaka pripojenie k internetu.
- K týmto funkciám máte prístup pomocou aplikácií Connexoon® Window na Vašom smartphonu (iOS / Android) takže môžete ovládať tienenie odkiaľkoľvek.

Akcia platí pre zákazky vyrobené v januári a februári 2018.
Akcia platí pre objednávky uzatvorené od 1. 11. 2017 do 28. 2. 2018

LOMAX je stabilná česká firma s dlhoročnou tradíciou a státisícmi spokojných zákazníkov. Výrobok ušitý na mieru Vášmu domu a dokonale vyladený podľa Vašich predstáv.

Využite našu akčnú ponuku a neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie! Volajte zadarmo 800 042 372 alebo stačí odoslať dopyt a naši technici Vás budú do dvoch pracovných dní kontaktovať. Môžete tiež navštíviť niektorého z našich autorizovaných predajcov po celej SR.

Uvidíte, že naše kvalitné produkty českej výroby vynikajú perfektným spracovaním bez kompromisov a sú za priaznivejšie ceny, než ste si možno mysleli!

Rozumiem
###message