Ostatné produkty Rolovacie mreže, integrované siete proti hmyzu a pohony pre brány

Dokonalosť sa ukrýva
v detailoch

Rolovacie mreže ochránia majetok pred zlodejmi, integrované siete proti hmyzu zaručia pokojný spánok a pohon uľahčí otváranie brány. 

Prehliadnite si našu ponuku doplnkového tovaru. Rolovacie mreže, rolovacie priemyslové brány aj integrované siete proti hmyzu vám vyrobíme na mieru a garantujeme ich dlhú životnosť. Pohony pre brány pochádzajú z dielní našich preverených partnerov v Nemecku, Francúzsku a Taliansku.

Rolovacie mreže

Rolovacie mreže patria medzi štandardnú výbavu mnohých obchodov, výloh a vstupov do budov. Sú totiž odolné, efektívne a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. 
Chcete aby rolovacie mreže chránili aj váš obchodík? Nie je problém. Aj tu sa môžete pohrať s designom. Rolovacie mreže totiž majú taktiež estetickú funkciu. 
Mreže vám vyrobíme na mieru, a to do nových aj starších objektov. Návrh a cenovú ponuku vám vypracujeme zadarmo

Lamely s okienkami

Jednostranné hliníkové alebo oceľové lamely s okienkami najčastejšie používame pre menšie výlohy či okná.
Tento typ mreže môžete ovládať diaľkovým ovládačom. 

Rolovacia mrežovina

Rolovaciu mrežu MP 85 vyrábame z plného kruhového oceľového profilu. 

Lamely s perforáciou

Jednostenné lamely s perforáciou vyrábame z hliníku alebo oceli. 
Tento typ mreže možete ovládať diaľkovým ovládačom.

Ak máte záujem o rolovacie mreže, kontaktuje nás.

 

Priemyslové rolovacie brány

Rolovacie priemyslové brány nájdu uplatnenie v tých prevádzkach, halách alebo skladoch, kde je obmedzený priestor pre montáž sekčných alebo skladaných brán. Sú na ne však kladené rovnaké nároky. 

Rovnako ako pri rolovacích bránach pre domáce využitie si pri bránach môžete vybrať inštaláciu brán s viditeľným boxom vyrobeným z ocele alebo bez boxu. Pri priemyslových objektoch ale vzhľadom k vyššej prašnosti odporúčame montáž s boxom. Lamely brán vyrábame z ocele s výplňou z polyuretánovej peny.

Pri priemyslových bránach ide predovšetkým o spoľahlivosť, komfort užívania a bezpečnosť

  • Pri priemyslových rolovacích bránach garantujeme ich minimálnu poruchovosť. Nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. V prípade poruchy zaručujeme rýchly servis alebo náhradné diely. 
  • Komfort používania zvyšuje automatické ovládanie pomocou elektropohonu. Brány môžete pohodlne otvárať alebo zatvárať diaľkovými ovládačmi, spínačmi alebo prepínačmi, prípadne aj čipom alebo kódovou klávesnicou. Stačí si len vybrať.  
  • Základným bezpečnostným prvkom je protipádová brda, ktorúóu podľa normy EN-13241-1 musia byť opatrené všetky rolovacie brány. 

Zaujíma vás o priemyslových rolovacích bránach viac informácií? Obráťte sa na našich odborníkov, radi vám pomôžu zvoliť to najlepšie riešenie pre váš priemyslový objekt. 

Integrované siete proti hmyzu

V lete je také príjemné spať pri otvorenom okne! Bohužiaľ komáre a muchy predstavujú v spálni veľmi protivných spoločníkov. Ak si ale s predokennými roletami obstaráte také integrované siete proti hmyzu, môžete vetrať bez obáv.

Sieťovina je zo skleného vlákna potiahnutého PVC s nízkou tepelnou rozťažnosťou. Vďaka tomu je sieť odolná proti roztrhnutiu, korózií a vydrží vám dlhé roky. Ešte k tomu je takmer priehľadná, takže vám nijak nenaruší výhľad z okna. 

Hliníkový rám prispôsobíme každému oknu a vďaka bohatej ponuke povrchových úprav ho ľahko zladíte s oknami aj fasádou.

 

Integrované rolovacie siete

Sieť je síce integrovaná priamo v rolete, jej ovládanie je ale nezávislé. Môžete tak mať stiahnutú roletu, sieť alebo oboje spoločne. 

Bráňte sa pred dotieravým hmyzom a obstarajte si praktické siete. Ozvite sa nám a dohodneme sa na detailoch.

 

Pohony pre brány

Ručné otváranie brány je nepraktické a nedivíme sa, že vás nebaví. Obstarajte svojej bráne pohon a uľahčite si prácu.

Pohon nainštalujeme aj na existujúce brány, výber ale vždy konzultujte s našim technikom. Po automatizácií brány jednoducho stlačte tlačítko na diaľkovom ovládači a brána sa otvorí, bez toho aby ste museli vystúpiť z auta. 


Ponúkame pohony ako pre priemyslové, tak aj pre privátne brány. 

3 typy pohonov pro brány

Pohony pre posuvné brány

Najčastejšie používaný typ motoru. Vyznačuje sa vysokou spoľahlivosťou a minimálnou údržbou. Pripravili sme pre vás praktickú a cenovo zvýhodnenú sadu pohonu vrátane riadenia a príslušenstva.

Pohony pre krídlové brány

Aj v rámc tohto typu sme prichystali zvýhodnené sady. S voľbou tej pravej vám na základe hmotnosti a dĺžky krídla poradia naši odborní konzultanti. 

Závory a parkovacie systémy

Ponúkame elektromechanické závory s možnosťou rozšírenia o ďalšie bezpečnostné a ovládacie prvky. 
Radi vám taktiež dodáme elektromechanické zábrany pre zabezpečenie parkovacích miest.

Máte zájem o pohon pre bránu? Preberte podrobnosti s našimi technickými konzultantmi.

 

Čo hovoria naši spokojní zákazníci

Chráňte svoj majetok pred zlodejmi, zbavte sa otravného hmyzu v dome a doprajte si pohodlie s automatizáciou vjazdovej brány s doplnkovými produktami LOMAX.

Rozumiem
###message