vrata2020

FOTOSÚŤAŽ NA FACEBOOKU O NOVÝ iPhone 2020 SE

Zapojte sa do súťaže
o nový iPhone 2020 SE

FOTOSÚŤAŽ NA FACEBOOKU O NOVÝ iPhone 2020 SE

 

Chcete vyhrať nový iPhone?

Máte okná alebo dvere LOMAX?

Potom je to úplne jednoduché – odfoťte nám vaše okná alebo dvere LOMAX a fotku vložte ako komentár pri tomto príspevku. Zároveň nám napíšte, ako ste s nimi spokojní a odkiaľ ste.

Ak vaša fotka získa najviac lajkov, dostanete od LOMAXu úplne nový iPhone 2020 SE.

To je všetko! Je to  jednoduché.

Súťaž potrvá do utorka 31. 8. 2021 do 12:00. Vo štvrtok 2. 9. 2021 o 12:00 vyhlásime výhercu.

#VyfotOknaDvereLomax

grafika-fotosoutež2021SK
grafika-fotosoutež2021SK

Pravidlá súťaže

  • Súťaže sa môžu zúčastniť osoby staršie ako 18 rokov, ktoré si v rokoch 2010-2021 objednali dvere alebo okná značky LOMAX v Českej republike alebo na slovenské.
  • Vložte vami urobenú fotografiu dverí alebo okien značky LOMAX popisnej (s čím ste najviac pri výrobku spokojní a miestom realizácie) pod tento súťažný príspevok.
  • Do komentárov, pod týmto súťažným príspevkom, môžete vložiť iba jednu fotografiu.
  • Fotografie musia byť vaším výtvorom. Do súťaže nebudú zaradené fotografie stiahnuté z internetu a alebo tie, u ktorých sa preukázateľne nejedná o autorovu tvorbu alebo výrobok LOMAX.
  • Užívateľ, ktorý sa zapojí do súťaže, dáva plný súhlas k neobmedzenému využitiu fotografie pre ďalšie komerčné účely Prevádzkovateľa.
  • V prípade porušenia pravidiel, bude užívateľ automaticky diskvalifikovaný a vyradený zo súťaže

Prevádzkovateľom súťaže je LOMAX & Co s.r.o.

Táto súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná spoločnosťou Facebook a nijako s ňou nesúvisia. Platí tu kompletné oslobodenie od záväzkov každého účastníka. Facebook je kompletne oslobodený od záväzkov každým účastníkom. Propagačná akcia nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná spoločnosťou Facebook a nijako s ňou nesúvisia.