rolety_2020

Rolety vám zaistia pokojný spánok: chránia pred hlukom a zlodejmi

V lete tienia, v zime nepustia teplo von. Predokenné rolety však majú užitočených funkcií oveľa viac. V nasledujúcom článku sa dozviete, prečo sa rolety oplatia aj vám.

Rolety vám zaistia pokojný spánok: chránia pred hlukom a zlodejmi

Späť
Štítky:

Výhody predokenných roliet:

  • tepelne izolujú,
  • znižujú hluk,
  • bránia zlodejom vo vniknutí do domu.
LOMAX rolety
LOMAX rolety

S roletami zostane zima vonku

Ceny energií vytrvale rastú a ľudia zatepľujú domy v nádeji, že ušetria. Zabúdajú, že dobrou pomôckou sú práve predokenné rolety. Medzi stiahnutou roletou a oknom vznikne vzduchový vankúš, ktorý izoluje. 

Teplo zostane vo vnútri a zimu držia rolety vonku. Tým môžete ušetriť až 30 % nákladov za energiu. V lete majú rolety opačnú úlohu. Nepustia dovnútra horúci vzduch a v dome je stále príjemná klíma. 

Zaistite dom proti zlodejom

Zlodeji už dávno nechodia dverami. V 83 % prípadov do rodinných domov vnikajú cez okná a balkóny. Stiahnuté rolety sú pre nich nevítanou prekážkou.

Ak sú zamknuté alebo majú protizdvihové pružiny, náhodného zlodeja spoľahlivo odradí. Rolety s elektrickým pohonem môžete naviac napojiť na centrálny systém. Pred odjazdom na dovolenku naprogramujete ich spúšťanie a nikto nespozná, že nie ste doma. 

Nenechajte sa obťažovať hlukom

Predokenné rolety vám zaistia aj dostatok pokoja na spánok. Nietorí ľudia žijú na tak hlučných miestach, že nepríjemné zvuky počujú aj cez zatvorené okná. 

Prehľad hlučnosti:

  • tichá spálňa - 30 dB,
  • idúci vlak - 90 dB,
  • burácanie motorky - 100 dB,
  • zbíjačka - 110 dB.

Predokenné rolety znížia hluk až o 16 dB. Navyše okná ochránia pred mechanickým poškodením. So spoustenými roletami sa už nemusíte báť, že okná poškodia krúpy alebo štrk, ktorý odlietava z kolies áut.

 

Vyberte si predokenné rolety aj vy

 Rolety sú skutočne výhodné. Vďaka úspore na energiách sa vám investície vrátia a ešte pritom ochránite svoj dom pred zlodejmi. Objednajte si v LOMAXE rolety a vyplňte dopytový formulár

Pošleme k vám technika, ktorý zameria vaše okná a pomôže vám vybrať najvhodnejší druh roliet. Potom zákazku naceníme a vy sa rozhodnete, či rolety chcete.

 

LOMAX rolety
LOMAX rolety