vrata2020

Lomax získal prestížne Ocenenie za kvalitu výrobkov. Vlani investoval do nových produktov 17 miliónov korún.

Lomax získal prestížne Ocenenie za kvalitu výrobkov. Vlani investoval do nových produktov 17 miliónov korún.

Certifikát potvrdzujúci vysokú kvalitu výrobkov udelili v minulých dňoch odborníci spoločnosti Lomax v rámci hodnotenia s názvom Rating stavebních dodavatelů. Zúročujú sa tým dlhodobé snahy dodávať na trh čo najlepšie produkty na rozširovanie ponuky, spojené s nemalými investíciami. Len za minulý rok totiž firma do stavby nových hál a nákupu výrobných technológií investovala 17 miliónov českých korún. Vďaka tomu mohla začať vyrábať zateplené systémy vstupných dverí, po ktorých v súčasnosti rastie dopyt.

Rating odborníci zostavili kvôli stále kolísajúcej kvalite niektorých stavebných firiem či dodávateľov. Certifikát udelený firme tak dokladuje, že jej práca je skutočne kvalitná a prípadný záujemca nemusí mať najmenšie obavy ju osloviť.


Medzi ďalšie produkty v ponuke firmy patria najmä:

  • Predokenné rolety. Čím ďalej populárnejšie sú predovšetkým vďaka tomu, že okrem tienenia zaručujú aj veľmi dobré izolačné schopnosti, a to nielen v lete, kedy zabraňujú horúcemu vzduchu v prieniku dovnútra, ale aj v zime. Až 30% tepla totiž môže unikať cez okná. Rolety tento problém eliminujú. Moderné výrobky sú navyše navrhnuté tak, aby predstavovali účinnú bezpečnostnú prekážku pre zlodeja. K nezanedbateľným kladom vonkajších roliet patrí tiež elegantná konštrukcia s rozsiahlymi možnosťami individualizácie a jednoduché vládanie. Vďaka ľahkému vybaveniu elektrickým ovládaním, prípadne napojením na centrálny systém stačí na ich vyťahovanie či sťahovanie niekoľko kliknutí na diaľkovom ovládači.
     
  • Vonkajšie žalúzie. Ich stále rastúca obľuba je výsledkom predovšetkým skvelých izolačných schopností, ktoré okrem tienenia poskytujú. Zadržia totiž až 94% tepelnej energie a sú skoro desaťkrát účinnejšie než vnútorné typy. Účinne navyše utlmia až 80% svetelného žiarenia, vybrané typy vedia zabezpečiť aj úplné zatemnenie. Lamely je možné navyše nastaviť tak, že zvnútra bude síce vidieť von, dnu ale nikto neuvidí. Vonkajšie žalúzie tým zabezpečia optimálne súkromie. Na želanie je možné nainštalovať elektrické ovládanie, vďaka ktorému bude obsluha veľmi jednoduchá.
  • Garážové brány. Spoločnosť Lomax vyrába päť základných variantov, ktoré sa ešte ďalej delia. Zákazník si tak môže vybrať presne to, čo potrebuje. Zďaleka najobľúbenejším typom sú brány sekčné, ktoré v sebe kombinujú niekoľko výhod. Predovšetkým sa jedná o stavebnú nenáročnosť, jednoduché ovládanie a moderný design. Renesanciu ale v poslednej dobe zažívajú aj klasické dvojkrídlové brány, ktoré si prešli dôkladným vývojom a môžu byť dôstojnou alternatívou tam, kde nie je možná montáž napríklad už spomínaného sekčného typu. Okrem toho majú všetky brány Lomax spoločné predovšetkým mimoriadne bezpečnostné vlastnosti, ktoré zlodejom sťažujú či dokonca takmer znemožňujú vlámanie....

 

 

ekokom-2016
ekokom-2016