Akcia 2016

Vážení zákazníci,

už 24 rokov "ladíme" naše produkty podľa Vašich prianí. Malý, veľký, drevený alebo z kameňa, Váš dom si zaslúži to najlepšie. Pretože vo vnútri je Váš domov, vo vnútri ste Vy a Vaša rodina.

Lomax je jednotka na trhu, ktorá Vám prináša špičkovú kvalitu a dizajn. Naše výrobky sú vďaka perfektnému spracovaniu a precíznej profesionálnej montáži maximálne spoľahlivé a budú Vám bez problémov slúžiť dlhé roky.

Pre tuto sezónu máme pre Vás pripravených množstvo zaujímavých akčných stimulov na všetky produkty našej spoločnosti. Či už sa jedná o garážové brány, predokenné rolety a žalúzie alebo vchodové dvere, určite si vyberiete z našej širokej ponuky vysoko kvalitných výrobkov.

Najlepšie akčné ceny môžete využiť do 24.4. 2016.

LOMAX je stabilná česká firma s dlhoročnou tradíciou a státisícmi spokojných zákazníkov. Ponúkame Vám nadštandardné záruky (brány - 10 rokov), výrobok ušitý na mieru Vášmu domu a dokonale vyladený podľa Vašich predstáv.

Využite našu akčnú ponuku a neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie! Volajte zadarmo 800 100 372 alebo stačí odoslať dopyt a naši technici Vás budú do dvoch pracovných dní kontaktovať. Môžete tiež navštíviť niektorého z našich autorizovaných predajcov po celej SR.

Uvidíte, že naše kvalitné produkty českej výroby vynikajú perfektným spracovaním bez kompromisov a sú za priaznivejšie ceny, než ste si možno mysleli!

Rozumiem
###message